PEČUJETE SPRÁVNĚ
O VÁŠ BAZÉN?

ANEB BAZÉNOVÁ CHEMIE

Pořídit si bazén je skvělé. V teplých a horkých dnech si ho užijete s celou rodinou. Ale na co nesmíte zapomínat je bazénová chemie. Bez ní neudržíte kvalitní a nezávadnou vodu. Bazénová chemie není žádná věda, ale má svoje pravidla. Když budete dodržovat správné postupy, vodu budete mít čistou a průhlednou. Čištění bazénů bude pro vás snadné. Předem si zvolíte, zda vás zajímá chlorová chemie či bezchlorová chemie. Na základě toho vyberete vhodné chemické přípravky. Nebojte se, bazénová chemie vás bude bavit. Prohlédněte si naši nabídku.
Kategorie

PWS Flokulační kartuše MINI 1 kg

PWS Flokulační kartuše MINI 1 kg
PWS Flokulační kartuše MINI 1 kg
1/1
PWS Flokulační kartuše MINI 1 kg
Ohodnoť produkt
     
250 Kč

Flokulační kartuše mini (125 g) slouží pro rychlé a pohodlné odstranění zákalu z bazénové vody. V běžných podmínkách není nutné odstraňovat kaly ze dna bazénu, neboť díky flokulační kartuši jsou veškeré kalové vločky separovány přímo na filtru. Tato kartuše není příliš vhodná pro odstranění řas.
Pro správnou funkci flokulační kartuše je nutné, aby před aplikací byla vyrovnaná hodnota pH. Flokulační kartuše postačuje pro odstranění zákalu z 10 až 17 m3 bazénové vody. V případě, že je bazén větší, je nutné použít PWS Flokulační kartuše MAXI popřípadě více kartuší aplikovaných postupně. Přípravek aplikujte pouze v případě, že je bazén vybaven pískovou filtrací.
Tyto flokulační kartuše jsou vybaveny nejmodernější technologií pomalého membránového rozpouštění.PWS Flokulační kartuše MINI 1 kg
Parametry
Diskuze
Diskuze k tomuto produktu je prázdná
Jméno
Zpráva
Číslo z obrázkucaptcha